تاثیراتی که یک بالش روی سلامتی شما می گذارد

انتخاب بالش برای خواب هر شب یک کار بسیار مهم است. شاید متوجه آن نشوید ، اما نوع بالشی که انتخاب می کنید و نحوه مراقبت از آن بر کیفیت خواب و سلامت کلی شما تأثیر خواهد گذاشت. 


ادامه نوشته

عسل چیست؟

عسل که در فارسی به آن انگبین می گویند ماده ای شیرین و لذیذ است که زنبور عسل با کمک از شهد گل ها با خرطوم کوچک خود آن را مکیده و از طریق دهان خود به کیسله منتقل می کند.


ادامه نوشته

راهکارهایی برای رهایی از بدهی های سبک و سنگین

رهایی از بدهکاری دشوار است زیرا چاله های بدهی از اتفاقات ساده مانند نخواندن دخل و خرج یا شکست اقتصادی یا اتفاقات غیرمنتظره مانند بیماری و هزینه های آن و ده ها علت ديگر بوجود می آیند ولی آنچه مطمئن هستیم بدهی ها باید پرداخت شوند. ولی چگونه ؟ با ما همراه باشید.

ادامه نوشته

قالیشویی در پونک

قالیشویی درسا در پونک ، قالیشویی به فرآیند تمیز نمودن فرش و پاک کردن آلودگی ها از آن گفته می شود . قالیشویی دارای اهمیت ویژه ای می باشد و حفظ اصول و قواعد بخصوص آن باعث می شود تا فرش دستبافت کیفیت اولیه خود را دارا باشد .


ادامه نوشته

معرفی شهر ساری، از قدیمی‌ترین شهرهای ایران

شهر ساری یکی از پرجمعیت و بزرگترین شهرهای استان مازندران است که یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران نیز می باشد. ساری یکی از شهرهای خوش آب‌وهوای شمال ایران است که بیشتر مردم ما خاطرات فراوانی از آن دارند. اگر شما نیز قصد سفر به این شهر زیبا را دارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


ادامه نوشته

بهترین مهد کودک و پیش دبستانی در تهران نو

بهترین مهد کودک و پیش دبستانی در تهران نو ، معرفی اجمالی مهدکودک و پیش‌دبستانی دخترانه‌ی دنیای حنانه 

ادامه نوشته

مراقبت از سالمند بیمار به طور صحیح

کهولت سن موجب ضعف عمومی بدن می‌گردد و در نتیجه فرد به مرور برای نگه‌داری و مراقبت از خود به قدری ناتوان می‌شود که نیاز به فردی دیگر برای رسیدگی به اموراتش دارد. در دنیای پر مشغله امروز کمتر فرزندانی زمان کافی برای این کار دارند. در این حالت دو راه وجود دارد:

ادامه نوشته

درمان سرفه های خشک با روش های گیاهی و خانگی

درمان سرفه های خشک با روش های گیاهی و خانگی 
سرفه به تمیز کردن گلو، ریه ها و راه تنفسی از مواد خارجی کمک می کند با این حال، سرفه های مداوم نیز دردناک و بد هستند.سرفه خشک به طور کلی به سرفه ای گفته می شود که خلط ندارد و باعث درد و خشکی در گلو می شود.
این بیماری ممکن است ناشی از عفونت های مختلف ویروسی و باکتریایی از جمله سل، سیاه سرفه، سرما خوردگی (نوع ذات الریه باکتریایی)، سرطان ریه (نوع بیماری ویروسی)، سرطان معده، آسم، بیماری مزمن ریوی (COPD، مبتلا به برونشیت مزمن و آمفیزم) و آماس سامه ریه (التهاب غشا اطراف ریه ها و قفسه سینه) باشد.


ادامه نوشته
  عناوين مطالب پربازدید